Lewandowska i partnerzy

Poznaj nas bliżej, by dowiedzieć się, jak pracujemy

Firma Lewandowska i Partnerzy powstała z pasji i marzeń jej właścicielki o wspieraniu biznesów rodzinnych. Zaczęło się od fascynacji tematem wdrażania modelu BSC w zarządzaniu przedsiębiorstwem, który do dziś wykorzystujemy w projektach doradczych i konsultacyjnych. 

Spotkać się to początek, zgodzić się to postęp, pracować razem to sukces.
Henry Ford

W 2000 roku Adrianna Lewandowska została managerem projektu wdrożenia Strategicznej Karty Wyników w polskim oddziale oraz członkiem zespołu wdrażającego tę koncepcję w całym holdingu rodzinnej firmy niemieckiej ze 160-letnią tradycją.

W 2006 roku postanowiła połączyć swoją wiedzę i doświadczenie z pozytywnymi wzorcami wyniesionymi z rodzinnej firmy. Od tego czasu Lewandowska i Partnerzy czerpie z tych doświadczeń, by oferować WAM, firmom rodzinnym, usługi na miarę Waszych potrzeb.

Pierwszy klient, rodzinna firma z Dolnego Śląska zarządzana przez dwa pokolenia doceniła sposób w jaki dr Lewandowska potrafi łączyć wiedzę z entuzjazmem w podejściu do pracy i łatwością tłumaczenia zawiłych zasad stosowanych narzędzi. Z czasem dołączyły kolejne firmy, z którymi dzieliliśmy radości sukcesów, smutki porażek i wspieraliśmy w najważniejszych decyzjach – jak w rodzinie. Do dziś pozostajemy w wielu przyjacielskich relacjach z rodzinami biznesowymi.

Dzięki pasji i zaangażowaniu właścicielki możemy śmiało nazwać się ekspertem w doradztwie strategicznym dedykowanym firmom rodzinnym i rodzinom biznesowym.

Wierzymy, że pierwszym i najważniejszym czynnikiem udanej współpracy jest wspólny szacunek, a więc szczerość i otwarcie się na tę nową, wyjątkową relację. Dopiero wtedy możemy budować skuteczne strategie zwiększające Waszą konkurencyjność, skutecznie rozwiązywać konflikty i wspierać w dalekosiężnych planach rozwoju.

Dostrzegamy i rozumiemy potencjał jaki drzemie w firmach rodzinnych. Chcemy być częścią Waszego rozwoju i sukcesu, bo wierzymy, że firmy rodzinne są fundamentem sprawnego funkcjonowania polskiej gospodarki.

Zespół

Codziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami stojącymi przed firmami rodzinnymi. 

Wierzymy, że dopiero komplementarne podejście do problemu może dawać wymierne efekty.

Dlatego w Lewandowska i Partnerzy stworzyliśmy zespół specjalistów wspierających Was nie tylko w budowaniu strategii biznesowych, ale także w rozwiązywaniu konfliktów, wspomaganiu komunikacji, określaniu długookresowych celów rozwoju i doradztwie prawnym.

Jesteśmy elastyczni, bo wiemy jak dynamicznym organizmem jest firma rodzinna.

Lewandowska i Partnerzy w liczbach

rodzin biznesowych
z rozwiązanymi konfliktami
39
przeprowadzonych
procesów strategicznych
156
przeprowadzonych
procesów sukcesyjnych
46
godzin warsztatów
dla firm rodzinnych
3900
godzin coachingów
dla nestorów
219
godzin mentoringu
zawodowego dla sukcesorów
299
procesów Konstytucji
Firmy Rodzinnej
87
lat wsparcia
dla Firm Rodzinnych
21
Popup content

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris sit amet imperdiet ipsum. Quisque vel nisl velit. Vivamus rutrum lobortis varius. Nunc interdum justo vel lectus maximus venenatis. Fusce luctus mauris erat, sit amet malesuada ligula elementum non. Aliquam metus metus, euismod quis bibendum nec, ultrices et lectus.